• Internet z „ISP4U”

ISP4U.EU - Anteny WIFI

Tani i szybki Internet

Proponujemy Państwu szybki, profesjonalny, a przede wszystkim stały i tani dostęp do sieci Internet. Umożliwia on transfer dużej ilości informacji, korzystanie z usług multimedialnych, administrowanie pocztą elektroniczną oraz publikację własnych stron WWW.

Przyłącz klientów do naszej sieci realizowany jest w oparciu o najnowsze technologie. W zależności od warunków technicznych i lokalizacyjnych abonenta, łącza realizowane są drogą kablową lub radiową WiFi w paśmie 2,4GHz lub 5GHz.

Koszty naszej usługi, to jednorazowa opłata aktywacyjna oraz miesięczny abonament. W cenie opłaty aktywacyjnej zawarte są koszty dzierżawy urządzeń i ich instalacji (karta sieciowa lub router, antena, kabel antenowy itp.) oraz aktywacja usługi.

Główne cechy naszej oferty to:


Usługi hostingowe ISP4U :: Servery FTP+HTTP+SMTP+DNS

Bezpłatne konto FTP & WWW

Oprócz stałego dostępu do Internetu, w naszej sieci działają lokalne serwery usług FTP, HTTP, SMTP, DNS, dzięki, którym każdy abonent „ISP4U” otrzymuje bezpłatnie (w ramach abonamentu): konto hostingowe FTP+WWW wraz z subdomeną w domenie publicznej w3dev.eu

Posiadanie konta FTP daje naszym klientom nieograniczony dostęp do plików zgromadzonych na swoim koncie (z dowolnego komputera na świecie z dostępem do Internetu) oraz dzielenia się nimi z innymi użytkownikami sieci ISP4UInternetu.

Konto WWW (z obsługą: PHP5 MySQL PEAR PECL PERL) umożliwia naszym klientom tworzenie i testowanie własnych stron WWW, a subdomena w domenie publicznej pozwala na publikowanie tych że stron w Internecie.


Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, biznesowych oraz firm i instytucji. Zainteresowanych do korzystania z naszych usług prosimy o zapoznanie się z cennikiem oraz regulaminem świadczonych przez nas usług.

Copyright © 2010 isp4u.eu - Rzeszów • Code&Design: SP8MCN